VOLEJTE    222 210 237     info  AKTUÁLNĚ

Vážené klientky a vážení klienti AMARYLLIS,
prvořadým cílem celé naší sítě AMARYLLIS je spokojený a vracející se klient.

Výsledky našich ošetření v průběhu let pomohli stovkám klientek i klientů ke znovuzískání sebedůvěry a kvalitnějšího způsobu života. Když se dobře cítíte a také dobře vypadáte, je snazší získat vytoužené pracovní místo či postavení ve společnosti. Proto vás vítáme na našich stránkách a doufáme, že zde i vy najdete řešení všech vašich možných problémů nebo nedostatků, které vám brání naplno vytěžit váš potenciál.

AMARYLLIS CENTRUM, vedené MUDr. Zlatkou Takácsovou, poskytuje, v průběhu 5 let své existence, estetické a regenerační služby s cílem co nejefektivněji zredukovat chybičky krásy, zjemnit dopad času na pokožku a uvolnit tělo od každodenního stresu.

Od r. 2013 jsme se, na přání klientů z různých koutů ČR, rozhodli naše služby rozšířit také formou spolupracujících franšízových pracovišť, aby postupem času každému klientovi v České republice byly naše služby dostupné.

Profesionální a vstřícný individuální přístup je totiž jedním z našich základních cílů na každém pracovišti. Samozřejmostí je odborně vyškolený a kontinuálně vzdělávaný personál, nejmodernější přístrojové vybavení pro efektivní neinvazivní ošetření, odborně sestavené protokoly ošetření „na míru“ každému klientovi… to vše slouží pro maximální spokojenost i těch nejnáročnějších klientů.

Bedlivě sledujeme novinky v oblasti estetické medicíny i lékařské kosmetiky a spolu s dalšími odbornými lékaři plastické chirurgie a korektivní dermatologie tvoříme nové prověřené a bezpečné ošetřující postupy.

Díky našim výsledkům a kvalitě péče jsme zařazeni do prestižní mezinárodní sítě estetických center OASI REJUVE, působící ve světových metropolích jako je New York, Londýn, Dubaj, Vicenza a dalších.

Všem našim stávajícím klientům děkujeme za důvěru a budeme se těšit i na Vaši návštěvu na kterémkoliv našem pracovišti AMARYLLIS.

MUDr. Zlatka Takácsová a tým sítě AMARYLLIS