VOLEJTE    222 210 237     info  AKTUÁLNĚ

Vážené klientky a klienti,
dovolte mi představit vám estetickou síť AMARYLLIS.

Tento unikátní koncept v sobě skrývá promyšlené propojení služeb kosmetických salonů na jedné straně a odborných pracovišť plastické chirurgie či specializované dermatologie na straně druhé.

AMARYLLIS CENTRUM na Praze 1 je základním „mateřským“ centrem a školícím pracovištěm pro všechny franšízová pracoviště AMARYLLIS pro používání přístrojové techniky, lékařské kosmetiky i odborných derma-ošetření. Hlavní lékařkou AMARYLLIS CENTRA a zakladatelkou celé estetické sítě je MUDr. Zlatka Takácsová, která, spolu s ostatními odbornými lékaři sítě estetických pracovišť OASY REJUVE, spolupracuje na sestavování nových efektivních protokolů ošetření, zejména v oblasti oblíbené neinvazivní estetické medicíny.

AMARYLLIS franšízová síť má 3 úrovně provozoven, které jsou odlišné rozsahem poskytovaných služeb a osazením odborníků:

 • AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT
 • AMARYLLIS BEAUTY POINT
 • AMARYLLIS BEAUTY MOBILE

 • I. úroveň - AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT

  Je nejvyšším profesionálním stupněm, používajícím k ošetřením certifikovanou zdravotnickou techniku a lékařskou kosmetiku. Naším doporučením je, aby dohled nad ošetřením na tomto stupni prováděl lékař. Z těchto pracovišť se též aktivně sbírají a diskutují výsledky neinvazivních ošetření.

  AMARYLLIS BEAUTY INSTITU CHEB poskytuje své služby pod vedením lékaře MUDr. Davida Pupaly, jež má letité zkušenosti v oblasti estetické medicíny.

  V případě AMARYLLIS BEAUTY INSITUTU JIHLAVA poskytuje své služby pod vedením MUDr. Ivany Vybíralové .

  Kromě hlavních lékařů v těchto centrech, dochází do nich další spolupracující lékaři – specialisté, který zajišťují odborné ošetření tak, abychom mohli pokrýt co největší portfolio pro naše klienty.

  Nezpochybnitelnou výhodou center je také fakt, že pro celkovou síť pracuje více než 117 lékařů po celém světe, tím pádem novinky, které jsou klinicky prověřené se dostávají k našim klientům mnohem dříve, než je zavedou obdobné provozovny.

 • II. úroveň - AMARYLLIS BEAUTY POINT

  Ve městech Teplice a Chrudim, patří do království odborných nelékařských kosmetických služeb, prováděných exkluzivní lékařskou kosmetikou RENLIVE, včetně speciálních omlazujících a regeneračních derma-šetření.

  Nicméně v těchto provozech funguje vzdálené poradenství s lékaři sítě AMARYLLIS, tím pádem se úroveň těchto provozoven značně liší od klasických kosmetických salonů.

 • III. úroveň - AMARYLLIS BEAUTY MOBILE

  Tento stupeň zatím není sólově využíván, ale i touto formou mohou své služby poskytovat jak AMARYLLIS BEAUTY POINTY, tak i AMARYLLIS BEAUTY INSITUTY. Cílem je poskytování mobilních estetických či regeneračních služeb v domácím prostředí nebo v kanceláři klientely. Tyto služby často využívají maminky na mateřské dovolené, které si během klidného spánku dítěte můžou v domácím prostředí dopřát zkrášlující profesionální péči.

  Je to start pouze pro kosmetičky, které ukončili školu a na rozjezd svého podnikání nemají dostatek financí.

V široké nabídce AMARYLLIS FRANŠÍZOVÉ SÍTĚ naleznete komplexní služby, které zahrnují jak běžné kosmetické, tak i odborné služby z oblasti estetické či korektivní dermatologie. Služby jsou zaměřené na ošetření obličeje i celého těla. Cílem je i celková regenerace, odpočinek těla a duše. V rámci jedné návštěvy lze navíc využít kombinované přístrojové i manuální ošetření, což výrazně šetří čas klienta a násobí finální dosažený efekt.

Trápí Vás pigmentové skvrny, strie či červené žilky? Řešíte problémy s nadváhou nebo otěhotněním? Potřebujete zpevnit pokožku, odstranit chloupky, zmenšit podbradek, zatočit s tukovými polštářky či pomerančovou kůží? Nebo Vás snad obtěžuje nadměrné pocení, akné a křečové žíly? Rádi byste se zbavili vrásek a dalších známek ubíhajících let? Možná byste rádi vymazali unáhlené rozhodnutí ve formě tetování nebo vyřešili padání vlasů a tenké rty…

Neváhejte kontaktovat své nejbližší AMARYLLIS pracoviště,
jsme Vám k službám již v několika městech České republiky a rádi se o Vás postaráme.

MUDr. Zlata Takácsová a týmy pracovišť AMARYLLIS .